GÜNÜN İPUÇLARI

Nasıl oynamalıyım? Oyuna girdim şimdi ne yapmalıyım?

Bu oyundaki amaç kediyi aç ve sevgisiz bırakmamaktır. Dolayısıyla ilk işiniz marketten biraz yemek ve oyuncak almak olmalıdır. Her bir ürün kediye %25 katkı sağlamaktadır. Yani kedinizin canı %75 veya altına düşmeye başladığında 1 adet yemek verirseniz kedinizin açlık seviye %25 daha artacaktır. Aynı şekilde sevgi kısmı %75 altına düştüğünde 1 adet oyuncak verirseniz kediniz sevinecek ve %25 sevgi çubuğunda artma olacaktır.

Kedi her dakika size yedirdiğiniz yemek ve oynaması için verdiğiniz ürün özelliklerine göre puan verecektir. Bu puanlar Puanları topla butonu üstünde belirir ve her dakika güncellenir. Bu puanları "Puanları Topla" butonuna basarak Havuz hesabınızdaki Toplam Puan bu ay sekmesine atarsınız. Yani cebe indirirsiniz. Bu cepteki puanlar ile yeniden yemek ve oyuncak alabilirsiniz.

Aynı zamanda bu topladığınız puanları ay sonuna doğru (ay sonu oyun puanlar için bu şekilde dedik ama siz puan gönderme eşiğine geldikten sonra istediğiniz an gönderebilirsiniz.) Kazançlar bölümüne giderek puanları gönder kısmından diğer havuza göndermelisiniz. Minimum puan gönderme eşiği bulunmaktadır. Puanlarınız bu limiti geçtikten sonra istediğiniz an puanlarınızı yollayabilirsiniz.

Oyunun oynanışı bu şekildedir. Diğer konulardan detaylı yardım alabilir veya sohbet bölümünden moderatörlerimize sorularınızı sorabilirsiniz.

İyi Oyunlar..Bu konu 3/29/2019 6:33:22 PM tarihinde yazıldı.